Бампер – це не тільки декоративний елемент Вашого автомобіля, але і надійний захисник в дрібних аваріях, при паркуванні і просто невдалих маневрах.

Дрібні потертості і подряпини, а також проломи, тріщини, вм’ятини та відновлення відсутніх фрагментів – і це не повний список дефектів, які ми можемо усунути, і повернути Вашому бамперу первинний вигляд. Тому не поспішайте купувати новий бампер, проконсультуйтеся спочатку з колективом “Автореанімація” у м. Луцьк з питання його ремонту. Майстер доступно розповість Вам про варіанти ремонту і проконсультує у випадку підбору нового бампера, щоб у Вас не виникло потім додаткових витрат з його встановлення і фарбування.

Команда фахівців “Автореанімація” відремонтує бампер будь-якої складності. За підсумками роботи Ви не впізнаєте свій колишній бампер і будете приємно здивовані змінам.

Важливо відзначити, що вартість ремонту бампера значно зростає після самостійних спроб невдало відремонтованого бампера або довіривши його непрофесіоналам. Ми використовуємо у своїй роботі технології та матеріали провідних виробників систем зварювання пластмас, працюємо з будь-якими сертифікованими пластиками.

Процес ремонту пластику розділений на декілька етапів:

  • демонтаж ;
  • відновлення структури пластика шляхом запаювання, зварювання або заклеювання спеціальним клеєм (в залежності від типу пошкодження);
  • ґрунтування поверхні бампера;
  • підбір фарби і фарбування бампера;
  • полірування бампера

Після даних дій Ви отримаєте абсолютно цілий відремонтований бампер! Ціна ремонту бампера значно нижча покупки нового, навіть неоригінального.

Крім ремонту пластикових бамперів, на СТО “Автореанімація” ми ремонтуємо інші пластикові частини автомобілів, такі як радіатори, фари автомобілів, елементи салону та ін.